pátek 26. února 2021

Ptáčci naposledy

 Po večerech si dělám pořádek ve fotkách a vybrala jsem ještě pár fotek ptáčků.Novinka je strakapoud.Ptáčky už nefotím,už jsem uklidila i stativ.To by musel přiletět na krmítko pták ohnivák.Ale pravděpodobně bych ho nezahlédla,protože krmítko už moc nesleduji.
Výměna názorůZ očí do očíStrakapoud nám rád dloube do zateplení na paneláku.Před vchodem bývají kousky polystyrénu.Už jednou se to opravovalo.Je to nezbedník.Počasí se pokazilo,u nás už prší.Přesto mějte hezký víkend


24 komentářů:

 1. Jééé.. to je krásná sbírka ptáčků. :) Moc pěkné fotky!

  Listy snů

  OdpovědětSmazat
 2. Jitulko no jsou nádherné fotečky děkuji no u nás ještě svitilo sluníčko ale už zitra určitě i knám ten dešt přijde opatruj se hezký vikend přeji ..*****************

  OdpovědětSmazat
 3. Anonymní2/26/2021

  Vaše fotečky ptáčků, veverky i ostatních zvířátek jsem celou zimu moc ráda sledovala. Jsou úžasné a určitě potěšily mnoho návštěvníků tohoto blogu stejně jako mne, i když komentář nenapíšeme. Moc děkuji za množství času, které tomu věnujete. Mějte se krásně. Marie P.

  OdpovědětSmazat
 4. Jituš, opět krásné fotky ptáčků. Byl by z toho pěkný kalendář, nedělala jsi ho někdy ze svých fotek ? Hezký víkend L.
  www.babilenka.cz

  OdpovědětSmazat
 5. wau wau Jitka to je veliká nádhera...krásné vtáčiky akoby ti pózovali--úžasne...

  OdpovědětSmazat
 6. Jitu, ty fotky jsou úžasné! Máš za oknem parádní společnost. U nás pršelo až včera večer, přes den bylo ještě krásně!
  Měj příjemnou sobotu, Helena

  OdpovědětSmazat
 7. Jitko, chodí, tedy spíš létá, k vám tedy pěkná tlupa :)
  Já ptáky pozoruji moc ráda. Jen se mi nedaří tak pěkně fotky jako tobě.
  Měj prima dny, Petra

  OdpovědětSmazat
 8. Parádní fotky. V našem krmítku nejblíže okna se návštěvnost ptactva nějak zmenšila. Jenže potravu mají u sousedů a u nás na zahradě jsou ještě krmítka dvě.
  Včera u nás bylo ještě docela hezky, pršet začalo večer. Teď ráno byla mlha, pak vysvitlo slunce, ale teď se už nebe zatahuje, myslím,že slunečný den nebude.
  Hezký klidný víkend ve zdraví !
  Hanka

  OdpovědětSmazat
 9. Jitu, tak, jak létají ptáčci k vám na krmítko ve velkém počtu, slétáme se tady u tebe na blogu my, blogerky, tvé návštěvnice a máme tu vždy naservírovaná zrníčka ve formě pěkných snímků.Podobně u Járy z Rbk. Jste šikulky. Jiřina z N.

  OdpovědětSmazat
 10. Ahoj Jituš, máš parádní fotky.U nás je taky živo.Měj pěkný, klidný víkend...♥

  OdpovědětSmazat
 11. Máte pěkné krmítko, ptáčci mají opravdu jídla dost a dost :) Pěkné fotky!

  OdpovědětSmazat
 12. Jituš, jsou to nádherné fotky. 👍👍 K nám létá ptáčků minimum, ale tady u tebe a u JáryD. si to vynahrazuji a kochám se pohledem na tu parádu.
  Měj hezké dny.🍀

  OdpovědětSmazat
 13. Jitu krásné fotografie. Koukala, jsem, že tam máte zvonky zelené a dokonce čečetku zimní. Ani jednoho z těchto dvou druhů jsem letos u krmítka vůbec nezahlédla. Mně teď létají na krmítko akorát holubi hřivnáči. I sýkorky jakoby vymizely od doby, co se tu objevuje krahujec...Přeji Ti krásné dny a hlavně ať jste zdraví.

  OdpovědětSmazat
 14. To je návštěvníků, super fotečky ⚛ ღ☘

  OdpovědětSmazat
 15. Krásně vyfocení fešáci - moc se mi líbí!
  Zdraví Marie

  OdpovědětSmazat
 16. Jituško krásné fotky. Potěšila jsem se.
  Přeji ti hezkou neděli.
  Iva

  OdpovědětSmazat
 17. Jitko, to je neuvěřitelné, kolik jsi zastihla ptáčků. My jsme taky pověsili krmítko, ale ptáčky nevidím žádné. Mají asi respekt před naším kočičím šéfem.
  Pěkný večer. Jitka

  OdpovědětSmazat
 18. u nás jen sýkorky...Sv.

  OdpovědětSmazat
 19. Také nám létá na krmítka celá plejáda ptáčků. Už také moc nefotím, za ta léta mám spoustu snímečků. Ale rejdění ptáčků v zahradě a na krmítkách pozoruji ráda. Je to pro mě báááječný relax!😊
  Přeji krásné dníky.🌞

  OdpovědětSmazat
 20. Teda to jsou modelové :-), já jsem dnes viděla po dlouhé době sýkorku, teď tu vidím spíš volavky. Přeji Ti další zdařilé Lovy beze zbraní. J.

  OdpovědětSmazat
 21. Parádní fotečky Jituško♥ u nás tolik ptáčků bohužel není, tady co přibyli všude psi, tak je vyhnali.Dříve jich tu bylo hodně ♥

  OdpovědětSmazat
 22. parádní záběry Jitu a díky za ně⚛ ღ ♥

  OdpovědětSmazat
 23. Jitko, já bych asi u toho okna byla pořád. :) krásné fotky ptáčků v mnoha situacích.

  OdpovědětSmazat