1. května 2021

Zelená a modrá

 Zelená,modrá pro blázna dobrá.To jsme si říkaly v dětství s kamarádkama a žádná bychom si na sebe tuhle kombinaci barev nevzala.Vzpomněla jsem si na to,když jsem prohlížela fotografie z úterní procházky kolem rybníků Písečák v Příšovicích.Zelená byla tak ostrá,že jsem ji v Zoneru trochu tlumila.Ovšem v přírodě je ta kombinace nádherná.


Řeka Jizera

Sluníčko hřeje,ale studený vítr pořád fouká
Bleky nám několikrát vlítla do vodyRoky jsme se jezdili k rybníkům koupat.Teď je tady veřejné tábořiště,přibyly karavany a pořád se něco vylepšuje.Myslím,že se nový majitel stará.Dříve se nedalo kolem rybníku projít,vše bylo zarostlé.Teď jsme došli až k chatové oblasti a cestou jsem objevila pár pěkných míst,kam bych se ráda v létě vypravila a vykoupala se.V létě je tu hodně rušno.Je to pěkná oblast na rekreaci.Bleky honí myši.


Hospůdka.zatím ještě zavřená.


Jdeme se podívat ještě k Malému Písečáku

Kostelík na Všeni
Je tady hodně šedých vran


Srnky jsou pořád na svém místě.Kdykoliv tudy jedeme jsou tu.
Krásné počasí vydrželo až do pátku.
Co přinese víkend,uvidíme.
Hezky si ho užijte
Tento příspěvek jsem měla hotový už včera a dala do plánu zveřejnit dnes.Včera při grilování u dcery se mi stala nehoda,blbla jsem a zlomila si dva prsty na pravé ruce.Ještě večer jsem musela na pohotovost.Z toho důvodu na nějaký čas vypínám komentáře.Ukazovák mám v pořádku,tak spoušť snad na foťáku zmáčknu.Nahrávat příspěvky na blog budu muset naučit manžela,s myší mi pracovat nejde.
Diktuji synovi,který je u nás na víkend.
Děkuji za pochopení a přeji Vám hezké dny10 komentářů:

 1. Jituš, moc ti přeji, abys byla co nejdříve v pořádku. Zlomeniny prstů jsou velice nepříjemné.
  Fotky jsou nádherné a je vidět, že jste si to všichni včetně Bleky užívali.
  Opatruj se a měj pokud možno hezké dny. 🍀💓

  OdpovědětVymazat
 2. Jituš jé, to je nepříjemné. Ať to máš brzy v pořádku a nebolí Tě to. Já byla u kamarádky, spadly jí ostré nůžky a zapíchly se do nohy. Byla taky na pohotovosti dnes , má antibiotika. Zelenomodré fotky moc hezké. Lenka
  www.babilenka.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné jarní fotky. Bleky vypadá spokojeně :) ♥

  OdpovědětVymazat
 4. FOtografie krásné, jarní, pes si tu procházku také užíval, to je vidět. Jitko, brzké uzdravení, ať nebolí a prsty jsou brzy v pořádku.

  OdpovědětVymazat
 5. Obrázky mě moc potěšily, kostelík ve Všeni, známe to tam. Hlavně, ať se Ti ruka brzy uzdraví. Držím moc palce. Marie

  OdpovědětVymazat
 6. Jéé, tak to je nepříjemné a ještě na pravé ruce. Přeji, aby se to co nejrychleji dalo do normálu. Fotky se moc povedly, v krásné krajině se dobře fotí a Bleky je šikovná. Ať se Ti daří! ☺

  OdpovědětVymazat
 7. Ahojík Jituš fotečky perfektní jako vždy, procházela jsem se s Vámi, studený vítr máme pořád i u nás. Přeji brzké uzdravení ♥ ♥******************

  OdpovědětVymazat
 8. Brzké uzdravení, ať to moc nebolí. Bleky je úžasná, pěkně si vycházku užívala ☘ღ ♥

  OdpovědětVymazat
 9. Ach ach. To o zelené a modré v oblékání jsme říkali také a při tom v přírodě je tato kombinace hojně zastoupena a sluší jí. Jak se může zvrtnout grilovačka.... Tož brzké uzdravení.

  OdpovědětVymazat
 10. Nádherné fotografie, Bleky si přírodu užívá ♥

  OdpovědětVymazat